Послуги

Вимірювання геометрії кузова обладнанням "Сar-O-Liner"

Вимірювання геометрії кузова обладнанням

Вимірювання геометрії кузова обладнанням "Сar-O-Liner"

Провести кузовний ремонт з високою якістю можна тільки там, де є все необхідне сучасне обладнання та високоякісні матеріали, використовуються передові технології, досить серйозна майстерність працівників. Стапель для ремонту кузовів шведської компанії CAR-O-LINER є одним з кращих стендів в світі. Вона дозволяє працювати як з легковими автомобілями, так і з мікроавтобусами, мінівенами, позашляховиками і іншими кузовами. Потужний 10-ти тонний тяговий випрямляч дозволяє відновлювати не тільки кузова, але і рами автомобілів після найскладніших ДТП.
Детальніше

Відновлення геометрії кузова

Відновлення геометрії кузова

Відновлення геометрії кузова

Зварювальні роботи по кузову затребувані досить широко. Проте, багато хто нехтує цією процедурою наївно вважаючи, що краще поміняти запчастину, ніж заварити. Але ми з упевненістю заявляємо, що зварка, проведена фахівцем, не тільки якісно відновить пошкодження, але і допоможе пристойно заощадити. Часом ремонт обходиться в десятки разів дешевше, ніж заміна пошкодженої деталі!
Детальніше

Рихтувальні роботи, в т.ч. алюмінієвих деталей

Рихтувальні роботи, в т.ч. алюмінієвих деталей

Рихтувальні роботи, в т.ч. алюмінієвих деталей

Гладкі обтічні форми автомобіля притягують погляд і зачаровують. Вм'ятини, асиметрія кузова створюють негативне враження серед перехожих та автомобілістів. Небезпеку для кузова автомобіля представляють багато чинників: гілки дерев, град, падаючі пласти снігу, великі і дрібні ДТП і багато іншого. Повернути автомобілю колишню красу допомагає рихтування. Слово рихтування походить від німецького richten, що буквально можна перекласти як «направляти», «вирівнювати». Стосовно авторемонтним роботам рихтування - це комплекс робіт з метою відновлення деформованої форми кузова автомобіля або його окремих деталей.
Детальніше

Зварювальні роботи, в т.ч. алюмінієвих деталей

Зварювальні роботи, в т.ч. алюмінієвих деталей

Зварювальні роботи, в т.ч. алюмінієвих деталей

Алюмінієві деталі автомобіля дуже проблематично відновлювати, застосовуючи електродугове зварювання, тому що при нагріванні алюміній має властивість взаємодіяти з киснем. За рахунок цього утворюється плівка оксиду на поверхні алюмінієвої деталі, яка значно ускладнює якісне зварювання. Щоб уникнути цих труднощів, застосовують газ аргон. Він перешкоджає взаємодії кисня з алюмінієм. При технологічному застосуванні аргонового зварювання, викорістовується вольфрамовий електродіод. За рахунок цього безкиснева зона утворюється в місці зварювання, і забезпечує стабільну безперервну електродугу, яка акуратно сплавляє спеціальний дріт з алюмінієвою деталлю.
Детальніше
Всі послуги

Переваги

Поетапний контроль якості

Поетапний контроль якості

Дотримання узгоджених термінів

Дотримання узгоджених термінів

Виконання робіт відповідно до технологічних карт

Виконання робіт відповідно до технологічних карт

Гарантія на лакофарбове покриття - 1 рік

Гарантія на лакофарбове покриття - 1 рік

Запис в зручний для клієнта час

Запис в зручний для клієнта час

Онлайн-Контроль Автомобіля

Неправильне ім'я користувача або пароль.

Про нас

У 2012 р компанія «Емералд» реалізувала свій черговий проект: малярно-рихтувальний комплекс під назвою «Майстерня кольору і кузова».

Мета проекту - створення сучасного малярного центру з європейською якістю послуг і нормами виробничих процесів.

Проведено роботи:

 • перепланування приміщень;
 • поставка та монтаж фарбувально-сушильної камери і зон підготовки;
 • оснащення всіма необхідними матеріалами для кузовного ремонту;
 • консультації по оптимізації виробничого процесу;
 • навчання персоналу.

Результатом роботи «Майстерні кольору і кузова» стало визнання клієнтами високої якості обслуговування і професійної підготовки наших фахівців. Цей факт став поштовхом для модернізації виробництва і в 2015 р. «Майстерня кольору і кузова» збільшила свої площі вдвічі, встановила нове обладнання і збільшила швидкість виконання робіт.

Сьогодні «Майстерня кольору і кузова» - це струнка система, здатна задовольнити найвибагливіші вимоги клієнтів, автомобілі яких потребують кузовного ремонту. Ця система дозволяє швидко і точно підібрати будь-який колір для будь-якої марки автомобіля.

Про нас

Заявка на сервіс

Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.

Необхідність проведення робіт по відновленню кузова виникає з двох причин: в наслідок ДТП і як підсумок експлуатації. Навіть якщо автомобіль новий, а водій гранично обережний і ощадливий, на кузовних частинах машини неминуче з'являються відколи, подряпини, незначні вм'ятини. Подібні дрібниці здатні не тільки зіпсувати зовнішній вигляд транспортного засобу, а й перетворитися в осередки корозії. Наш сервісний центр запрошує на оздоровлення свого залізного коня всіх автовласників, які бажають підтримувати зовнішній вигляд і загальний стан автомобіля в ідеальному порядку.

Що таке кузовний ремонт?

Кузовний ремонт автомобіля - це комплекс послуг, особливий вид ремонтних заходів, що передбачає виконання дій, спрямованих на відновлення геометрії кузова та окремих деталей.

Ремонт кузова характеризується такими параметрами:

 • Складність - провести якісні відновні роботи кузова власними силами практично неможливо. Процес трудомісткий, що вимагає високої кваліфікації виконавця і детальних знань.
 • Наявність інструменту - кузовні роботи, що проводяться в нашому центрі, оточені численною спеціалізованою технікою, обладнанням, інструментами. Без укомплектованої матеріально-технічної бази зробити якісно навіть дрібний ремонт не здатен ніхто з майстрів.
 • Придбання запчастин на заміну - сервісний центр здатний організувати доставку необхідних комплектуючих від офіційних дилерів. Це гарантує якість, надійність і довговічність, як придбаного вузла, так і відновних робіт в цілому.

Кузовний ремонт проходить в кілька етапів. Майстри працюють над відновленням геометрії кузова, проводять зварювальні роботи, рихтують і фарбують. Кожен етап вимагає уваги, відповідальності та грамотності від кожного з учасників команди.

Особливості кузовних робіт

Причинами для звернення в сервісну службу можуть стати ушкодження різного ступеня. При проведенні робіт, майстри обов'язково враховують марку автомобіля і рекомендації виробника щодо технології проведення кузовних робіт.

Класифікація ремонту по стіні складності:

 • Простий - автомобіль отримав невеликі, локальні пошкодження. Сервісна служба оперативно усуває дефекти: відколи, вм'ятини, потертості. Можливо, на місцях застарілих ушкоджень вже утворилася корозія, але її наслідки настільки незначні, що можна обійтися простими лакофарбовими роботами.
 • Складний - проводиться реставрація кузова автомобіля, шляхом демонтажу певних його частин. Майстри справляються з правкою геометричних форм, усувають механічні пошкодження. Складний ремонт вимагає організації зварювальних, жерстяних заходів, фарбування кузова і його окремих деталей.
 • Підвищена складність - ремонт кузова автомобіля передбачає прийняття капітальних заходів по відновленню рами. Трудомісткі, складні з технічної точки зору роботи вимагають високого ступеня професіоналізму, уваги і спеціальних навичок. Перш ніж приступити до роботи, проводиться діагностика, визначається тяжкість пошкоджень і комплекс відновлювальних робіт.

Фахівці нашої фірми здатні виконати ремонт кузова авто будь-якої складності в максимально стислі терміни. Наявність надточного професійного обладнання та злагоджена команда швидко проводять комплекс необхідних заходів, повертаючи автомобіль власнику в ідеальному стані.

Послуги сервісної компанії

Майстерня кольору і кузова пропонує своїм клієнтам повний спектр послуг з відновлення кузова. Сучасний малярський центр обладнаний усіма необхідними для надання якісного сервісу технологіями. Навіть найвимогливіші клієнти можуть бути абсолютно впевнені в тому, що будь-яка проблема з кузовом буде вирішена швидко і виключно якісно.

Спектр наших послуг вмістив:

 • Вимірювання геометрії кузова обладнання Car-o-Liner.
 • Заходи з відновлення геометрії.
 • Рихтувальні роботи (в тому числі алюмінієвих деталей).
 • Зварювальні роботи (будь-яких деталей без винятку).
 • Ремонт пластикових деталей.
 • Фарбування.
 • Заміна скла.
 • Полірування з нанесенням захисних засобів.
 • Заміна та ремонт деталей з композитних матеріалів.
 • Ремонт кузова з вуглеволокна.

Величезна площа сервісного центру дозволяє проводити всі відновлювальні та малярні роботи з високою швидкістю. Для того, щоб розпочати співпрацю з нами, досить залишити онлайн заявку на сайті або зателефонувати нашим менеджерам.

Формування вартості

Вартість кожної послуги формується з урахуванням кількох фактів. Кузовний ремонт автомобілів вимагає індивідуального підходу до кожного замовника. При розрахунку ціни, майстри беруть до уваги обсяг і складність майбутніх робіт. Крім цього, в залежності від пошкоджень, може знадобитися замовлення запасних частин.

Малярські роботи проводяться - окремий фронт робіт, який проводиться з особливою увагою до деталей. Підбір кольору вимагає точності, скрупульозності. Центр кузовного ремонту випускає зі своїх боксів ідеально пофарбовані автомобілі, без перепадів, відблисків і затемнень. Складність і особливості відтінку також впливають на кінцеву вартість.

Переваги співпраці з нами

Майстерня кольору і кузова - це сучасний сервісний центр, який пропонує своїм гостям якісні малярні і рихтувальні роботи. Кузов автомобіля є основним бар'єром, що забезпечує безпеку водія, пасажирів, вантажу. Особливості конструкції позначаються на аеродинамічних властивостях, маневреності і швидкісних показниках авто. Настільки важливий елемент повинен бути ідеально спроектований, а в разі утворення найменших несправностей, оперативно відновлений.

Ми допоможемо привести кузов авто в порядок. Кузовний ремонт авто, реставрація кузова, фарбування - все це під силу нашим майстрам. У нас:

 • Поетапний контроль якості робіт.
 • Суворе дотримання узгоджених термінів.
 • Виконання робіт відповідно до технологічних карт.
 • Гарантія на лакофарбові роботи (1 рік).
 • Попередній запис на будь-який зручний для клієнта час.
 • Онлайн контроль виконання робіт «Телескоп».

Заповнюйте онлайн заявку на проведення відновлювального ремонту, а також фарбування автомобіля. Завжди раді взаємовигідній співпраці.