Відновлення геометрії кузова

Відновлення геометрії кузова

Геометрія кузова будь-якого транспортного засобу визначається за допомогою контрольних точок. Виробники автомобілів обов'язково вказують параметри їх розташування в технічної інформації. Саме за цими даними майстри сервісного центру проводять звірку на спеціальному обладнанні. Серед водіїв побутує думка, що до порушень геометрії може привести тільки дорожньо-транспортна пригода. Але це в корені невірне твердження. Відновлення геометрії кузова може знадобитися автомобілю, який просто «влетів» у яму на дорозі або «зловив» відкритий каналізаційний люк. Тому, ми рекомендуємо систематично заїжджати в гості до Майстерні кольору і кузова для перевірки контрольних точок і своєчасного виправлення виявлених помилок.

Що являє геометрія кузова?

Геометрія кузова - система розташування контрольних точок, визначених виробником автомобіля. Простіше кажучи, це точне визначення місця розташування кожної деталі кузова відносно один одного. Ідеальне співвідношення забезпечує безкомпромісну роботу всіх вузлів і агрегатів. Відновлення геометрії кузова автомобіля сприяє приведенню точок в початкове положення.

Не приділяючи геометрії належної уваги, автомобіліст ризикує отримати спотворення по важливим технічним характеристикам, що гарантовано впливає на комфорт і безпеку їзди. Все, що незворотньо спотворює геометрію кузова, має різні за силою дії наслідки. Наприклад, будь-яка нерівність на дорозі в першу чергу б'є по ходової частини. Кожен такий удар наближає відновлення кузова автомобіля, оскільки стає причиною ледь помітних деформацій, що мають накопичувальний ефект.

Перевірка геометрії кузова: навіщо потрібна?

Діагностика та відновлення кузова авто йдуть першими пунктами в списку перевірок машини з пробігом. Це дозволить швидко визначити історію ДТП і якість проведених ремонтних робіт. Крім цього, вимірювання відстані між контрольними точками повинно проводитися після кузовного ремонту і рихтування.

Про те, що порушена геометрія кузова, автовласник може не здогадуватися, поки не помітить явні відхилення в нормальній поведінці автомобіля. Ознаками порушення геометрії, які ми вважаємо критичними, стали:

  • Відсутність герметичності дверей, капота або багажника - якщо це не петлі, то повинно бути організовано оперативне відновлення зазорів кузова.
  • Неадекватна поведінка автомобіля на великій швидкості - ризик, який несе за собою подібне явище, не вимагає пояснень. Машина може вібрувати, тягнутися в одну сторону або навпаки хаотично і безконтрольно пересуватися по різним сторонам. Якщо після діагностики підвіски з нею не виявлено проблем, значить необхідно проводити відновлення кузова.

Витяжка авто в нашому центрі здійснюється за допомогою новітніх комп'ютерних систем. Після визначення причин та складності деформацій, автомобіль направляється на відновлювальні роботи. Сучасне обладнання дозволяє контролювати процес проведення ремонту на кожному етапі, виводячи всю необхідну інформацію на екрани або роздруківці. Завдяки цьому навіть найскладніший кузовний ремонт ми проводимо точно, чітко, швидко і якісно.

Особливості відновлення геометрії кузова

Виправлення кузова повинно відбуватися з чітким дотриманням умов, які стануть на заваді деструктивних змін металу. До таких правил належать:

  • Перш ніж приступати до робіт, проводиться детальна діагностика - визначаються як видимі, так і приховані деформації.
  • Обговорення з власником всіх нюансів майбутнього ремонту - від обмеження фронту відновлювальних робіт до необхідності придбання необхідних запчастин.
  • Виконання поставлених завдань кваліфікованими майстрами центру - надійність автомобіля, після того, як він покине сервісну майстерню, залежить від професіоналізму і відповідальності кожного учасника команди. Ми гарантуємо якість робіт по відновленню кузова, оскільки в штаті майстрів тільки професійні співробітники.

Після визначення навіть незначних розбіжностей фактичного місцезнаходження контрольних точок з заявленими по карті, проводиться ремонт кузова на стапелі. Спеціальний стенд дозволяє зафіксувати машину і провести відновлення кузова за трьома площинами.

При необхідності проводимо зварювальні роботи, які вважаємо одним з найефективніших способів відновити пошкоджену деталь. Професійний підхід, наявність інструментів і обладнання, а також досвід майстрів дозволяє привести будь-яку деталь автомобіля в належний порядок без втрати функціональних і зовнішніх якостей.

Послуга з відновлення геометрії кузова в Майстерні кольору і кузова

Майстерня кольору і кузова надає послуги по відновленню геометрії кузова. В роботі керуємося технічною документацією виробника, орієнтуючись виключно на заводські налаштування. Звертаємо увагу всіх автолюбителів на наслідки безвідповідального ставлення до геометрії кузова:

  • Підвищений знос деталей авто, як функціональних, так і кузовних.
  • Збільшення витрати палива і інших технічних рідин.
  • Втрата контролю над машиною на дорозі.
  • Зміна аеродинамічних властивостей.

Систематична перевірка геометрії дозволить своєчасно визначити навіть незначні відхилення і швидко усунути всі невідповідності. Якщо потрібний ремонт після аварії, ми зробимо все, щоб повернути пошкоджений автомобіль водієві в первозданній формі. Нас не лякають складності, не виносимо вироків, намагаємося допомогти привести в порядок автомобіль, незважаючи на рівень тяжкості ушкоджень. Вартість робіт визначається в кожному випадку індивідуально.

Для замовлення послуг по відновленню геометрії кузова, просимо залишати онлайн заявку на сайті або зателефонувати нашим консультантам. Запис на будь-який зручний для клієнта час, виконання робіт точно в обумовлені терміни і адекватна вартість - переваги співпраці з нами.

Заявка на сервіс

Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.