Зварювальні роботи, в т.ч. алюмінієвих деталей

Зварювальні роботи, в т.ч. алюмінієвих деталей

Кузов автомобіля є однією з найважливіших частин транспортного засобу. В першу чергу саме він потрапляє в зону ризику, приймаючи на себе удари зовнішнього середовища, справляючись з різними механічними пошкодженнями, негативним впливом вологи, бруду, агресивних речовин. Дорожньо-транспортні пригоди здатні завдати значних пошкоджень корпусу, іноді непоправні, що вимагають виключно заміни всіх деталей. Але найчастіше, виправити пошкодження допомагають кузовні роботи. Зварювальні роботи авто, які проводить Майстерня кольору і кузова, з легкістю усувають різні пошкодження. Професійні майстри за допомогою спеціалізованого обладнання якісно виконають завдання, справляючись з будь-яким фронтом робіт максимально оперативно.

Вимоги до зварювальних робіт

Зварювання кузова автомобіля, незалежно від обраної технології проведення робіт, відрізняється складністю і трудомісткістю процесу. Відмінний результат можна отримати тільки при поєднанні досвіду та професіоналізму фахівця з продуктивним апаратом.

Зварювальні кузовні роботи в Майстерні кольору і кузова гарантовано забезпечують якісно виконані роботи, результат яких відповідає найвищим вимогам. Наші майстри скрупульозно і уважно вивчають пошкоджене місце. Ретельний огляд дозволяє визначитися зі швом, який перекриє пошкодження на всі 100%.

Вид зварювання і апарат підбирається з урахуванням властивостей і особливостей металу кузова. Універсального методу не існує. Кожен матеріал пред'являє індивідуальні вимоги. Зварювальні роботи авто повинні виконуватися з урахуванням майбутніх навантажень.

Точкове зварювання актуальне при ремонті крил, порогів. Технологія внахлест стане кращим вибором для елементів, що піддаються систематичному тиску. Зварювання встик стає оптимальним вибором, якщо перед майстром поставлена ​​задача заміни однієї з деталей. Діагностика і грамотний підхід дозволяють швидко визначити проблему і вчасно її усунути без фінансових, часових втрат.

Види зварювання

Перш ніж почати зварювальні роботи на автомобілі, професійні майстри повинні визначитися з видом зварювання, який оптимальніше всього впорається з проблемами кузова і при цьому гарантовано забезпечить довготривалий результат.

Фахівцям сервісного центру надається на вибір:

  • Зварювання кузова напівавтоматом. На відміну від стандартного зварювального апарату, в якості електрода тут використовується тонкий дріт, який в міру вигоряння подається через рукоять пальника в точку зварювання. Крім цього, зона наплавлення обдувається вуглекислим газом, що запобігає окисленню і охолоджує метал.
  • Контактна зварка. Використовується переважно в серійному або ж промисловому виробництві. По суті, нерознімне зварене з'єднання утворюється за допомогою нагрівання металу електричним струмом, а також пластичній деформації місця з'єднання за рахунок стискання.

Перш ніж починати зварювальні роботи по кузову, майстри виконують перевірку і налаштування обладнання. Ці роботи не віднімають багато часу, але є невід'ємним етапом підготовки до процедури зварювання.

Правила виконання зварювання кузова автомобіля

Будь-який кузовний ремонт зварювальні роботи, незалежно від обраного виду і технології переварювання деталей повинен проходити в чіткій відповідності до встановлених правил. Це гарантує відмінний, довговічний результат, безпеку експлуатації автомобіля і збереження експлуатаційних властивостей кузова.

Перш за все, співробітники центру зачищають деталі. Зварювальна зона на кузовних елементах повинна бути ретельно очищена від слідів корозії, залишків бруду і фарби. Якщо цього не зробити, на деталі залишиться шар, який стане причиною повноцінного браку робіт. Іноді, майстри не тільки зачищають поверхню, але і обробляють струмопровідною ґрунтовкою. Ці заходи вважаються доцільними в разі, якщо деталь контактувала з вологим середовищем.

Основні роботи також повинні виконуватися строго за регламентом. Йдеться як про температурний режим, так і час, необхідний для зварювання деталей. Ремонт авто зварювальні роботи можна порівняти з творчістю. Фахівці не тільки механічно зварюють компоненти кузова, а роблять роботу максимально акуратно, прокладаючи тонкі, але дуже міцні шви.

Зварювальні роботи в Майстерні кольору і кузова

На СТО зварювальні роботи організовуються з граничною увагою до деталей, особливостей, складу і розташування деталей відносно одна одної. Самостійно виконати настільки складні роботи якісно практично неможливо. Крім професійного обладнання необхідно володіти значним багажем досвіду і знань, щоб вірно прокладати шов, який гарантовано впорається з навантаженнями і тиском при майбутній експлуатації.

Тому, Майстерня кольору і кузова настійно не рекомендує прояв ініціативи і втручання в кузов автомобіля в домашньому гаражі. Нашими майстрами будуть швидко і якісно виконані будь-які зварювальні роботи, в тому числі і алюмінієвих деталей. Ми відповідально підходимо до вирішення проблем будь-якої складності. Вартість формується з урахуванням кількох факторів: обсяги, тяжкість і терміни виконання зварювальних робіт. Для оформлення заявки просимо заповнити онлайн форму на сайті центру або дзвонити консультантам за вказаними телефонами.

Заявка на сервіс

Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.