Рихтувальні роботи, в т.ч. алюмінієвих деталей

Рихтувальні роботи, в т.ч. алюмінієвих деталей

Вм'ятини, асиметрія, різні види деформації вважаються одною з найпоширеніших проблем, з якими автомобілісти звертаються на СТО. Заміна кузова або навіть окремих його деталей досить дороге задоволення, яке можна віднести до крайніх заходів. Якщо є можливість обійтися більш простими і економними заходами, майстри приступають до таких робіт, як рихтування авто. Подібний спосіб допомагає зберегти працездатність і зовнішній вигляд автомобіля. Майстерня кольору і кузова проводить рихтувальні роботи професійно і швидко, гарантуючи відмінний результат за прийнятну вартість.

Види рихтувальних робіт

Розрізняють п'ять основних видів рихтувальних робіт:

  • Класична - рихтування кузова авто вистукуванням. Виправляє всі види пошкоджень, у тому числі складні і важкі спотворення. Проходить з використанням широкого набору інструментів, вимагає високого професіоналізму і уваги від майстра. Але подібний вид виправдовує часові і трудовитрати, оскільки відрізняється ідеальним результатом.
  • Вакуумна - спосіб, який допоможе позбутися від незначних пошкоджень. Відрізняється швидкістю і невисокою вартістю. Проходить без пошкодження лакофарбового матеріалу, а значить, не вимагає перефарбовування після закінчення робіт.
  • Без фарбування - рихтування кузова автомобіля, яка вимагає від майстра спеціальних навичок використання спеціального обладнання. Подібний вид вважається ідеальним варіантом тільки в тому випадку, якщо немає ризику відшарування лакофарбового покриття.
  • Споттерна - прекрасно справляється з будь-якими пошкодженнями, але вимагає проведення певних підготовчих робіт, а саме - зачистки лакофарбового покриття до верхніх шарів металу.
  • Стапельні - рихтування машин після ДТП, останній шанс автомобіля на відновлення заводських форм. Проходить на спеціальному стенді, вимагає уваги і постійного комп'ютерного контролю. Максимальна похибка після проведення рихтування вирівнювання становить 0,5 мм.

Рихтувальні роботи не можна назвати панацеєю. При сильних пошкодженнях дверей багажника, деформації ребер жорсткості, наприклад, простіше і дешевше купити нові деталі, ніж робити спробу вирівнювання. Не рекомендується самостійна організація рихтування в гаражі, оскільки при відсутності професійного обладнання, досвіду та навичок проведення маніпуляцій, можна безповоротно зіпсувати деталь кузова або вирівняти неякісно, ​​що однозначно негативно позначиться на керованості автомобіля.

Переваги рихтування

Рихтування кузова автомобіля допомагає вирівняти вм'ятини, позбавити металеву поверхню від різних деформацій. Цей вид робіт вважається трудомістким, і навіть трохи творчим, оскільки майстер власноруч повертає листу металу ідеально рівну поверхню. Рихтування стане порятунком для кузова машини з кількох причин:

  • Попередження утворення і розвитку корозії на пошкоджених деталях, що призведе до неминучої загибелі деталі в цілому.
  • Пошкодження нерідко захоплюють разом з металевими деталями і такі вузли, як рульове управління, підвіска, систему охолодження. Рихтування допомагає відновити працездатність кожного агрегату.
  • Своєчасно організовані роботи усувають некоректну роботу електрики, коліс, позбавляють від зазорів в дверях, порогах, крилах.
  • Запобігає псуванню сусідніх з пошкодженою деталей, оскільки вм'ятина або скор, надаючи постійне тертя на «здорову» частина металу, незмінно призводить і до її деформації теж.
  • Несправний стан кузова - причина дорожньо-транспортних пригод. Ризик, якому можна піддати не тільки пасажирів деформованого авто, а й інших учасників дорожнього руху.

Перш ніж приступити до робіт, фахівці сервісного центру проводять діагностику стану машини, уважно вивчаючи характер пошкоджень, визначають загальну кількість деформацій і ступінь їх тяжкості. Всі зібрані під час діагностики дані безпосередньо пов'язані з термінами виконання робіт, а також вартістю.

Рихтування в Майстерні кольору і кузова

Автосервіс кузовний ремонт проводить рихтувальні роботи швидко і якісно. Оскільки саме цей вид відновної операції вважається оптимальним варіантом у співвідношенні ціна-якість, наші клієнти хочуть приводити автомобіль у порядок саме таким способом. Майстерня кольору і кузова спеціалізується на рихтуванні пошкоджених автомобілів, не дивлячись на ступінь складності несправностей.

Для нас не складе труднощів навіть рихтування алюмінієвих деталей, оскільки досвідчені майстри дбайливо і акуратно вирівнюють примхливу поверхню м'якого металу. У нас індивідуальний підхід до кожного замовника, адекватна ціна на послуги, професійне обладнання, виконання робіт точно в обумовлені терміни, запис на будь-який зручний час. Оформити заявку можна за допомогою онлайн форми або зателефонувавши по одному з телефонів.

Заявка на сервіс

Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.