Ремонт пластикових деталей кузова

Ремонт пластикових деталей кузова

З пластика виготовляють бампери, решітки радіатора, тюнінгові обважування. У порівнянні з металевими, пластикові частини значно більше схильні до різних ушкоджень. Природний знос і механічний вплив здатні зіпсувати не тільки зовнішній вигляд деталей, але і знизити експлуатаційні частини цілих вузлів машини. Ремонт пластика авто стає актуальним питанням для кожного автовласника і краще якщо його рішенням займуться професійні майстри сервісного центру.

Причини ремонту пластикових деталей

Найбільш поширеними причинами, за якими потрібне відновлення пластику авто стали:

 • Подряпини.
 • Тріщини, відколи, потертості різного ступеня тяжкості.
 • Пошкодження, спровоковані температурними перепадами.

Власники автомобілів роблять спроби виправити дефекти матеріалу самостійно, відновлюючи цілісність деталі підручними засобами і посібниками з інтернету. Найчастіше, це призводить до плачевних результатів. Пластикова деталь більше не підлягає ремонту, вимагаючи виключно повноцінної заміни. Тому, ми рекомендуємо проводити відновлення пластика в спеціалізованому центрі.

Технологія відновлення пластикових деталей

Реставрація пластика авто можлива за допомогою однієї з технік. Вибір методики залежить від виду і технічних характеристик матеріалу. У зв'язку з цим, після діагностики ушкоджень, майстри вибирають один із способів роботи:

 • Сварка або спайка - ідеально підходить для термопластичних видів пластику, оскільки вони податливі до високих температур (поліетилен, поліпропілен, полістирол).
 • Склеювання - технологія, застосовна до термореактивного пластику. Подібний різновид під впливом високих температур стає дуже крихким і починає руйнуватися.

Особливості відновлення пластикових елементів

Для того, щоб повернути початкову форму пластикової деталі, майстри використовують тільки високоякісні матеріали. Ремонт авто пластика проходить декількома етапами. Для початку, елемент необхідно підготувати до майбутніх маніпуляцій. Пошкоджена деталь прямує на очистку, знежирення і шліфування. На завершальному етапі поверхня обробляється спеціальними складами.

Після того, як були проведені всі підготовчі заходи, починається формування. Цей етап є актуальним для елементів, які втратили свою початкову форму внаслідок механічних впливів. Фінішною прямою стає грунтовка, за якою слідує висушування і фарбування. Майстерня кольору і кузова уважно відстежує якість виконання робіт на кожному з етапів. Залежно від виду матеріалу і його примхливості, майстри вибирають найбільш прийнятний спосіб обробки.

Досвідчені майстри з легкістю усунуть пошкодження будь-якої складності:

 • Усунення легких, незначних дефектів, таких як потертості, вм'ятини, без звернення до кардинальних методів (нагрівання, плавка).
 • Усунення сколів та тріщин, відновлення геометрії будь-якого пластикового елемента.
 • Реставрація деталей після важких ушкоджень, в тому числі наскрізні пробоїни, великі тріщини, відновлення пошкодженого елемента, маючи під рукою зразок.

Регламент по проведенню ремонтних робіт однаковий для будь-якої марки авто. Зміни можуть бути внесені у випадках зі складнощами при демонтажі або установці відремонтованої деталі на своє місце.

Послуга ремонту пластикових елементів в Майстерні кольору і кузова

Майстерня кольору і кузова надає послугу реставрації пластику. Серед переваг співпраці з нами:

 • Професіоналізм команди майстрів - співробітники сервісного центру мають усі необхідні навички, тому при роботі з пластиком виключені пошкодження і псування деталей.
 • Цінова політика - намагаємося формувати прийнятні ціни на послуги, вивчаючи ринок і аналізуючи діяльність конкурентів. Вартість завжди залишається в адекватних рамках, при цьому, зовсім не позначаючись на якості робіт.
 • Оперативність - роботи виконуються точно в термін. Консультанти обов'язково обумовлюють деталі, оформлення замовлення проходить з урахуванням побажань і вимог замовника.
 • Передове обладнання - майстри отримують в розпорядження всі необхідні інструменти, а також витратні матеріали, щоб провести якісний і швидкий ремонт пластикових запчастин.
 • Консфультаційна допомога - на будь-якому етапі співпраці, наші менеджери готові відповісти на будь-які питання, що цікавлять, проінформувати про тонкощі проведення робіт.
 • Можливість онлайн контролю виконання робіт - на нашому сайті передбачена можливість переглядати етап здійснення робіт за допомогою онлайн сервісу.

Для того, щоб оформити заявку на виконання послуги відновлення пластикових деталей, достатньо надіслати запит з сайту Майстерні кольору і кузова або зателефонувати менеджерам фірми за вказаними в контактній інформації номерами.

Заявка на сервіс

Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.