Полірування автомобілів, нанесення захисних засобів

Полірування автомобілів, нанесення захисних засобів

Природне бажання кожного власника автомобіля - щоб машина завжди виглядала ідеально, презентабельно, в справному стані, була комфортна і безпечна. Зовнішній вигляд, як і технічна справність, має величезне значення для «здоров'я» транспортного засобу. Агресивне середовище, негативний вплив ультрафіолету, систематичний механічний вплив, з часом приводять лакофарбове покриття в плачевний стан.

Дрібні подряпини, дефекти, сколи та тріщини не тільки позначаються на естетиці, але і стають причинами руйнування кузова автомобіля. Для того, щоб зупинити руйнівні процеси і додати автомобілю лиску і блиску існує спеціальна послуга - полірування автомобіля. В Майстерні кольору і кузова, здійснюється полірування машини будь-якого виду. Досвідчені майстри виконають роботи бездоганно якісно і швидко.

Що таке полірування автомобіля

Полірування кузова автомобіля - це процес оновлення, відтворення захисту лакофарбового покриття від негативного впливу оточуючого середовища. Необхідність одного з видів полірування визначається вихідним станом покриття автомобіля і кінцевими цілями полірувальних робіт.

Фарба покриває практично весь кузов машини. Її пряме призначення - захист металу від руйнівних процесів, які неминуче виникають і розвиваються внаслідок експлуатації машини. Лакофарбове покриття неминуче покривається мікротріщинами, сколами, видимими і ледь вловимими дефектами. Агресивні речовини, проникаючи під шар фарби через утворені вади, є стартовою точкою до утворення корозії.

Полірування автомобіля Одеса ​​стає саме тим необхідним превентивним заходом, який покликаний запобігти руйнуванню кузова автомобіля шляхом своєчасного усунення з ЛФП дефектів. Пил, бруд, камінчики, що відлітають від дороги, атмосферні явища і необережна експлуатація приводять зовнішній вигляд автомобіля в непривабливий стан. Для того, щоб естетика і захисні якості машини залишались на висоті, рекомендується періодично замовляти таку послугу, як полірування кузова.

Види полірування авто

Полірування авто Одесса повинно проводитися виключно професійними, досвідченими майстрами. Сервісний центр, повністю обладнаний усіма необхідними інструментами і якісними матеріалами, виконає будь-яку роботу, пов'язану з приведенням лакофарбового покриття в порядок, якісно, ​​без нанесення шкоди автомобілю.

Полірування машин може бути:

  • Відновлювальне - або абразивне. За допомогою спеціальної пасти, майстри знімають верхній шар лаку, після чого ретельно шліфують всі подряпини, потертості, дефекти іншого роду. Полірування подряпин в залежності від ступеня пошкоджень проходить із застосуванням різної за складом абразивів пастою.
  • Захисна - процедура, що передбачає нанесення спеціальних захисних засобів на кузов машини. Тефлон, силікон або віск відмінно справляються з протекцією покриття від утворення тріщин, сколів. Крім цього, авто набагато легше і простіше піддається очищенню від бруду.
  • М'яке полірування подряпин на авто - додає блиск покриттю, застосовується більшою мірою для підвищення естетики транспортного засобу. За допомогою спеціальних щадних засобів полірується не тільки кузов машини, але і фари. Підсумком процедури стає ідеально гладка, блискуча поверхня.

Крім основних трьох видів виконання полірувальної процедури існує ще один вид, який називається комплексне полірування кузова Одеса. Подібна операція, звана також глибоке полірування, проводиться тільки в тому випадку, якщо лакофарбове покриття отримало значні каліцтва. При організації комплексної послуги, майстри використовують цілий набір спеціалізованих інструментів і необхідних засобів по усуненню дефектів.

Переваги полірування машини

Професійне полірування подряпин на автомобілі проводиться з використанням різноманітної спеціалізованої техніки. Полірувальні машини, полірувальні круги різного ступеня абразивності, діаметра, а також спеціальні пасти і розчини використовуються майстрами на кожному етапі проведення процедури. Видалення подряпин на авто або полірування авто після фарбування характеризуються такими перевагами:

  • Підвищення естетичності - цей фактор стає чи не першим в списку для кожного автолюбителя. Красива, блискуча машина привертає увагу наповненими кольорами і грою світла.
  • Захист - на поверхнях кузовних елементів після використання поліролей, паст, воску, утворюється захисний шар, який надійно захищає ЛФП від зовнішнього впливу різних подразників.
  • Усунення будь-якого дефекту - з урахуванням складності і глибини пошкодження, майстри підбирають саме той вид полірування, який найефективніше впорається з вадою, усунувши назавжди ії зовнішні прояви.
  • Прийнятна вартість - своєчасне полірування зможе запобігти дорогому ремонту деталей кузова, які неминуче руйнуються від корозійних осередків, іржі, тріщин.

Крім цього, зовсім необов'язково замовляти повноцінну процедуру полірування всього кузова. Локально можна усунути пошкодження з певної ділянки авто.

Полірування автомобіля в Майстерні кольору і кузова

Майстерня кольору і кузова запрошує своїх клієнтів привести автомобіль в порядок, виконавши професійне полірування кузова. Досвідчені майстри швидко визначать ступінь тяжкості і зносу лакофарбового покриття, оперативно усунуть всі дефекти з поверхні. Полірування автомобіля після фарбування, абразивне, відновлювальне або м'яке - послуга, яка допоможе відновити ідеальний стан покриття кузова.

Залежно від комплексу заходів, а також часу, витраченого на його проведення, формується підсумкова вартість послуги. Тривалість ефекту від виконаних робіт залежить від технології, підібраних матеріалів, інтенсивності та особливостей експлуатації автомобіля. З урахуванням всіх цих факторів, результат проведених робіт може зберігатися протягом трьох місяців мінімум до максимум року.

Заявка на сервіс

Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.