Фарбування

Фарбування

Фарбування автомобіля - один з найбільш складних технологічних процесів, який складається з безлічі етапів. Роботи починаються з діагностики та огляду автомобіля і закінчуються фінішним поліруванням кузова, кузовних деталей. Дотримання черговості і контроль якості на кожному з етапів гарантує рівний колір, збіг відтінку з заводським варіантом, тривалість експлуатації без прояву на поверхні лакофарбового покриття прихованих дефектів. Майстерня кольору і кузова пропонує послугу фарбування авто Одесса. Бригада наших майстрів впорається з поставленими завданнями якісно, ​​з увагою до деталей і скрупульозністю до кожного нюансу.

Причини фарбування автомобіля

Фарбування машини може знадобитися з цілого ряду причин. Автовласники замислюються про те, щоб скористатися послугою сервісного центру, якщо:

 • Є необхідність у відновленні або оновленні оригінально кольору машини.
 • Автомобіль став учасником дорожньо-транспортної пригоди і потребує комплексного ремонту і фарбування пошкоджених деталей.
 • На покриття «напала» корозія, вогнище якої необхідно негайно локалізувати.
 • Трапився прецедент невдалого співробітництва або самостійна спроба пофарбувати машину, результатом чого стали патьоки або явне неспівпадіння кольору.
 • Власник прийняв рішення кардинальної зміни іміджу «залізного коня», повністю перефарбувавши кузов в інший колір.

Автопокраска повинна бути чітко і грамотно організована. Категорично не рекомендуємо братися за такий величезний і складний фронт самостійно. Виправити помилки набагато складніше і дорожче, ніж початкове звернення за допомогою до професійних співробітникам сервісного центру.

Види фарбування авто

Після огляду технічного стану автомобіля, майстри зможуть запропонувати кілька варіантів проведення робіт. Авто фарбування може бути локальним (частковим), якщо пошкодження торкнулися певної частини або кількох деталей, внаслідок чого потрібне оперативне втручання команди професіоналів. Найчастіше допомога малярів потрібна при відновленні кольору бампера, крил, порогів або дверей.

Головна складність при проведенні локального фарбування - дотримання оригінального кольору. Якщо за роботу приймаються досвідчені майстри, то це завдання вирішується досить швидко і якісно. Перевагами часткового фарбування стає значна економія і швидкість відновлення автомобіля. Дотримання технології гарантує ідеально рівний колір і абсолютне потрапляння в заводській відтінок.

Важкі ДТП і корозія, що розрослася, стають причинами для проведення повного фарбування. В особливо складних випадках команда майстерні змушена проводити комплекс заходів, в який входить рихтування та фарбування авто. Вартість визначається в кожному індивідуальному випадку окремо. Але підсумком завжди стає ідеальний автомобіль з рівним кольором, без патьоків, перепадів і розбіжностей.

Технологія фарбування машини

Перш ніж пофарбувати машину, бригада майстрів сервісного центру займається оцінкою загального технічного стану автомобіля. Видимі ​​пошкодження можуть виявитися не єдиною проблемою, яка вимагає професійного рішення. При огляді машини можуть бути виявлені приховані корозійні процеси, додаткові подряпини, вм'ятини або сколи, які зажадають проведення додаткових робіт.

Після визначення переліку завдань, а також проведення переговорів із замовником щодо фронту і вартості майбутніх робіт, автомобіль піддається ретельній підготовці до процесу фарбування. Основні етапи підготовки:

 • Рихтування кузова, відновлення геометрії.
 • Демонтаж всіх пошкоджених елементів.
 • Вибір відтінку фарби (згідно з технічною документацією на автомобіль).
 • Організація усунення дефектів - грунтовка.
 • Шпаклівка, доведення кожного елемента до ідеального стану і форми.

Після того, як всі підготовчі роботи закінчилися, майстри можуть приступати до безпосереднього фарбування. Автомалярка проводить нанесення фарби на автомобіль з подальшим лакуванням поверхні. Після того, як лакофарбове покриття повністю висохло, автомобіль відправляється на полірування, яке і стає фінішною дією процесу. Завдяки наявності професійних інструментів, техніки і спеціально обладнаному приміщенню, рихтування та фарбування автомобіля проходить рівно, чітко і в строгому дотриманні всіх правил.

Чому варто звертатися саме до нас?

Рихтування фарбування авто в Майстерні кольору і кузова - це гарантована якість і професійний підхід до вирішення завдань будь-якої складності. Серед переваг співпраці з нами можна назвати:

 • Виконання фарбувальних робіт будь-якої складності (підфарбовування відколів, повне фарбування кузова автомобіля).
 • Локальне, повне фарбування автомобіля.
 • Фарбування автомобілів будь-якої марки, року випуску.
 • Команда з професійних малярів і колористів.
 • Виключно якісні лакофарбові матеріали.
 • Повністю укомплектована матеріально-технічна база.
 • Фарбування в будь-який бажаний колір.
 • Адекватна вартість послуги.
 • Виконання робіт точно в строк.
 • Гарантія на надані послуги.

Працюємо з відомими на весь світ лакофарбовим покриттям Glasurit. Німецький бренд завоював довіру мільйонів споживачів і сервісних центрів завдяки безкомпромісній якості продукції. Лак не розтікається, навіть якщо дуже сильно постаратися. Покриття відрізняється ідеальним блиском, характеризується зносостійкістю, не розтріскується, не змінює своїх початкових властивостей протягом тривалого часу. Крім цього, велика колірна гамма фарб дозволяє підібрати відтінок, що в точності збігається з оригінальним покриттям авто. Наші колористи змішають фарбу в ідеальній пропорції, а маляри нанесуть отриманий шедевр на автомобіль ідеально рівно і гладко.

Заявка на сервіс

Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.