Вимірювання геометрії кузова обладнанням

Вимірювання геометрії кузова обладнанням "Сar-O-Liner"

Відновлення геометрії кузова є досить трудомістким і складним процесом. У сервісні центри приїжджають автомобілі, що вимагають виконання як гранично простих, так і дуже важких робіт. Для того, щоб якісно виконати поставлені завдання, незалежно від ступеня деформацій, недостатньо мати професійну команду майстрів. Центр повинен бути забезпечений дорогим обладнанням. До одного з таких пристроїв і відноситься система від шведської фірми Car-o-Liner. Майстерня кольору і кузова проводить вимірювання геометрії кузова з подальшими виправленнями дефектів за допомогою саме цього ефективного, точного, унікального інструменту.

Особливості Car-o-Liner

Компанія Car-o-Liner родом зі Швеції, виробник виключно якісних комп'ютерних систем для проведення діагностики геометрії кузова. Про статус і репутацію найголосніше говорить той факт, що саме Car-o-Liner був обраний компанією Porsche в якості постачальника обладнання. Фірма є успішним учасником ринку обладнання для кузовних робіт вже більше 30 років. Невпинний рух вперед, пошуки нових рішень, введення інновацій в системи, а також технічна підтримка кожного клієнта, зробили Car-o-Liner лідером свого сегменту.

Устаткування для кузовного ремонту - стапелі, являють собою своєрідні стенди, на які кріпиться і піднімається автомобіль. Таким чином, майстри можуть безпомилково визначити будь-яку пошкоджену ділянку і скласти план по відновленню. Стапелі, як невід'ємні частини автомайстерень, значно полегшують роботу майстрів. А якщо мова йде про Car-o-Liner, то перевірка геометрії кузова проходить з вражаючою точністю.

Переваги Car-o-Liner

Стапель Car-o-Liner, встановлений в нашому центрі, вважається одним з кращих стендів у всьому світі. Завдяки наявності системи в нашій майстерні, ми маємо можливість:

 • Обслуговувати легкові автомобілі, мікроавтобуси, мінівени, позашляховики.
 • Відновлювати геометричні розміри автомобіля як кузова, так і рами, навіть після найважчих ДТП.
 • Використовувати весь функціонал вимірювального обладнання, щоб геометрія автомобіля була відновлена ​​з ідеальною точністю.
 • Проводити вимірювання з боку кожної геометричної осі.
 • Користуватися необмеженими можливостями обладнання, яке систематично оновлює бази даних, поповнюючи карти новими марками і моделями автомобілів.
 • Виконувати роботу з максимальною точністю в мінімальні терміни.

Комп'ютерна вимірювальна система для стапеля Car-o-Liner забезпечує легкість роботи, оскільки отримала інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Крім цього, будь-які роботи по діагностиці та відновленню геометрії кузова проводяться значно швидше, без втрати точності і якості вимірювань.

Функції обладнання:

 • Швидка діагностика стану кузова автомобіля.
 • Відновлення розмірів контрольних точок.
 • Відображення інформації в графічному вигляді.
 • Друк документа з даними по автомобілю на стенді.
 • Перегляд картинки контрольних точок в різних зображеннях під час проведення ремонтних робіт.
 • Можливість спостереження за переміщенням і зміною координат в той момент, коли здійснюється розтяжка авто.

Після того, як геометрія кузова автомобіля була відновлена, співробітники сервісного центру можуть надати замовнику звіт про фронт виконаних робіт. Для цього, в системі передбачена спеціальна можливість - роздруківка замірів до проведення ремонту та після нього.

Завдяки Car-o-Liner, діагностика кузова автомобіля перейшла на абсолютно новий рівень. Більше ніяких вимірів «приблизно» і «швидше за все». Можливостей стапеля вистачає для того, щоб працювати з будь-яким кузовом, гарантуючи максимально точні виміри. Система допомагає усувати кузовні деформації, вирівнюючи кузов в точності із заводськими геометричними параметрами.

Car-o-Liner в Майстерні кузова і кольори

Навіть найакуратніші водії не можуть уберегти свій автомобіль від прикрих саден, вм'ятин, відколів на кузові. Якість дорожнього полотна залишає бажати кращого. Камінці, що відскакують  від зустрічного і транспорту, що йде попереду, б'ють по лакофарбовому покриттю машини, залишаючи практично невидимі, але пошкодження. Згодом кожна така подряпина може стати осередком розвитку корозійного процесу. Крім цього, зимова дорога в місті обов'язково обробляється реагентами, які також негативно позначаються на цілісності кузова.

Майстерня кольору і кузова виконає такі роботи, як:

 • Перевірка кузова автомобіля.
 • Відновлення геометричних розмірів.
 • Фарбування пошкоджених ділянок.

Після того, як машина побувала в нашому центрі, кузов позбавляється від найменших вад. Конструкція підганяється під заводські параметри відповідно до рекомендацій виробника авто. Для нас не існує нездійсненних завдань. Геометрія кузова навіть з найскладнішими пошкодженнями і деформаціями буде успішно відновлена завдяки високоточному обладнанню Car-o-Liner.

Для того, щоб оформити заявку на проведення таких робіт, як перевірка кузова і ремонтні заходи, досить просто залишити онлайн заявку на нашому сайті. Геометрія авто буде відновлена після детальної діагностики точно в обумовлені терміни. Вартість розраховується з урахуванням складності ушкоджень і обсягу робіт по їх усуненню. Консультанти зорієнтують за попередніми цінами, допоможуть підібрати найбільш зручний час для особистого спілкування і постановки автомобіля на стенд.

Заявка на сервіс

Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.